print

מידעון פברואר 2019

אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
logo_11
דבריו של יו"ר הפ"י- יורם שליאר
על כנסים חטיבתיים והתנדבות 
בשבוע שעבר, 14-15.2.19, התקיים הכנס השנתי השני של החטיבה הרפואית. לכנס הגיעו כ-160 משתתפים והוא זכה להצלחה ותשבחות מרובות מכולם.
בשבוע זה, בימים שלישי עד חמישי, 19-21.2.19, יתקיים כנס החטיבה השנתי של החטיבה ההתפתחותית. נרשמו לכנס זה מס' רב של משתתפים יחסית לכנסים קודמים, מעל 200 איש. לכנס זה גם הוזמנה מחו"ל סוזן ריד ממכון טוויסטוק בלונדון..."

 
דבריו של גבי פרץ - פסיכולוג ארצי
"שמח מאוד לעדכן ביציאה לדרך של המכרז למרכז השתלמויות לפסיכולוגים. המרכז אמור להפעיל מספר רב של השתלמויות למתמחים, מומחים ומדריכים בתחומי הפסיכולוגיה השונים. חלק מההשתלמויות יהיו מוקדשים להתמחויות ספציפיות בהתאם לדרישות ההתמחות, וחלק מההשתלמויות יפנו לכלל הפסיכולוגים.
המטרה שלקראת כל שנה ..."
 
עדכונים מחטיבת הפסיכולוגים בהסתדרות המח"ר
"השבוע לא הופעתנו לקרוא, שוב, במגוון כתבות שפורסמו באמצעי התקשורת על תנאי השכר בשירות הציבורי, שהפסיכולוגים נמצאים בתחתית טבלת השכר במערכת הבריאות, עם שכר ממוצע של 6,659 ש"ח... אנחנו מקבלים מכם המון תגובות כועסות על המצב, שמביאות עימן גם התגייסות לעזור ולעשות שינוי. מודים לכם ושמחים מאוד על כך! מאז הבחירות לחטיבת הפסיכולוגים לפני כמעט שנה, שהביאו לא פחות מ 45% מהפסיכולוגים בשירות הציבורי לצאת אל הקלפיות ולהצביע, אנחנו עדים שוב ושוב לשבירת התדמית של הפסיכולוגים הנותרים מיואשים ופאסיביים מול תלוש השכר העלוב שלהם. בזכות הרוח הגבית שלכם, השינוי מתחיל בימים אלו..." 
 
 
דבר החטיבה השיקומית בהפ"י
חברות וחברים יקרים, 
אנחנו שמחים לעדכן אתכם שוועד החטיבה השיקומית החדש בהפ"י החל את עבודתו. בחודש ינואר התקיים המפגש הראשון של חברי הוועד, בו אושרה תכנית העבודה הרב שנתית. כמו כן הוגדרה משימה התחלתית של הגדלת כמות הפעילים בוועד, זאת על מנת לאפשר מימוש מיטבי של כמה שיותר משימות ויעדים. 
לשמחתנו, קבוצת חברי הוועד והפעילים מונה כיום 15 אנשים ואנו מזמינים את כולכם להצטרף לעשייה החשובה לטובת הפסיכולוגיות והפסיכולוגים השיקומיים בארץ וכמובן לטובת הלקוחות שלנו - ילדים ומבוגרים עם מוגבלויות, אנשים המתמודדים עם מצבי מחלה ומשבר ובני הגיל השלישי והרביעי.
מתוך אמונה מלאה בשיתוף הקהילה המקצועית, בשקיפות וביצירת דיאלוג עם השטח - אנו שולחים לעיונכם את תכנית העבודה הרב שנתית. אלו מטרות המשותפות לעתיד של כולנו ולכן כל רעיון שיש לכם, משוב או הערה, חשובים לנו ומשמעותיים. נשמח לשמוע מכם במייל [email protected] ובדף הפייסבוק שלנו - החטיבה השיקומית בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל, וכמובן שאם יש מכם המעוניינים להצטרף ולתמוך בפעילות הוועד באחד מהתחומים המצוינים בתכנית ו/או בתחום אחר, אנא ספרו לנו מהו ונצרף אתכם.
 
 
סרטון שהופק לכנס החטיבה הרפואית

בשבוע שעבר התקיים הכנס השנתי השני של החטיבה הרפואית. לכנס הגיעו כ-160 משתתפים והוא זכה להצלחה רבה. לכבוד הכנס הופק סרטון היתולי נחמד, מומלץ לצפות בו
 
 
מכרז לתפקיד מנהל/ת שירות פסיכולוגי חינוכי - התפתחותי
 
 
לאגף החינוך בעיריית הרצליה דרוש/ה מנהל/ת שפ"ח.
המועד להגשת המועמדות - עד לתאריך 25/02/19. 
  ! SAVE THE DATE 
___________3
המרכז לשירות פסיכולוגי שער הנגב
ומרכז מיל"ה, שמחים להזמינכם ליום עיון:

מבט חדשני על סוגיות באבחון וטיפול בילדים ונוער עם ADHD
יום שישי כ"ט אדר ב', 5.4.19 08:30 - 14:15
מכללת ספיר

41st ISPA CONFERENCE 2019
9-12 July 2019 - University of Basel, Switzerland
BAZEL
ביטוח אחריות מקצועית לשנת 2019
אנו מבקשים להזכירכם כי הגיע המועד לחידוש ביטוח אחריות מקצועית לשנת 2019. תוכנית הביטוח הקבוצתי של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל בחברת "מנורה מבטחים" כוללת שיפורים, הרחבות ותנאים ייחודיים, ומוצעת במחיר מוזל לחברי הפ"י בלבד! אנו מבקשים להזכירכם כי עד לפני מספר שנים עלות הביטוח בחברות אחרות הייתה כמעט פי 3 ממחירה כיום. הצטרפותכם לתוכנית הביטוח אפשרה את הורדת המחיר לכלל הפסיכולוגים ושיפור תנאים נלווים: כיסוי עבור טיפול מרחוק, הורדת תוספת עבור ביטוח צד ג' כאשר הקליניקה איננה בבית, חדש השנה- כיסוי סייבר ללא תוספת עלות, ועוד. חשוב לחדש במועד על מנת לשמור על רצף ביטוחי.
הצטרפותכם מאפשרת שימור יכולת התחרות ושיפור התנאים!!
לסיום, נשמח לשמוע את דעתכם או לקבל משוב מכם בכל נושא ועניין    
[email protected]
לחץ לקבלת לגרסה הנגישה
{C}