print

מידעון יולי 2019

אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
דבריו של יורם שליאר- יו"ר הפ"י
"לחברי וחברות הפ"י שלום רב,
 כתמיד שמח לעדכן על הדברים המתרחשים בהפ"י. טיפולי המרה- בשעת כתיבת שורות אלה ממש מתרחשת סערה בעקבות דבריו הקשים של שר החינוך הרב רפי פרץ בנוגע לנושא טיפולי המרה. כתגובה..."
מכתב לשר החינוך- הרב רפאל פרץ
יו"ר הפ"י וחברי הוועד המרכזי בתגובה לשר החינוך בעקבות דבריו בנושא טיפולי המרה: 
"לאור דבריך שנאמרו במסגרת ראיון לחדשות 12 בנוגע ליעילותם של טיפולי המרה, אנו בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל היינו רוצים להבהיר שמתוך ניסיוננו המחקרי והקליני דבריך עומדים בסתירה גמורה למציאות הנפשית..."
דבריו של גבי פרץ - פסיכולוג ארצי
"לציבור הפסיכולוגים שלום רב,
הפעם אשמח להקדיש את דבריי למספר עדכונים חשובים: מרכז השתלמויות- עברנו שלב נוסף בתהליך המכרז, התקבל אישור עקרוני שאתו נוכל לקדם את תהליך הקמת המרכז ואולי נצליח עוד השנה לבצע..."
 
 
 
 
 
עדכונים מחטיבת הפסיכולוגים בהסתדרות המח"ר
"לאחר תקופה ארוכה של הכנות של "פורום הארגונים למען הפסיכולוגיה הציבורית", בו חברה החטיבה יחד עם הפ"י והתנועה למען הפסיכולוגיה הציבורית, הושקה השבוע באירוע חגיגי "המועצה הציבורית למען הפסיכולוגיה הציבורית..."
 
דבר החטיבה לפסיכולוגיה התפתחותית
"חברות וחברי החטיבה, יקרות ויקרים שלום רב,
 לפני כחודש ימים נתבשרנו בעצב על מותה של דר' תמר ארז, פסיכולוגית התפתחותית וחינוכית, מומחית ומדריכה, חברת החטיבה ההתפתחותית ומי שהייתה ממקימותיה. תמר עבדה שנים  ארוכות בשירות הציבורי..."
 
 
 
 
 
נוהל השתלמויות
לאחרונה הושלם הנוהל הקובע אילו השתלמויות יאושרו ע"י הפ"י כהשתלמויות מקצועיות מובהקות ומהו התהליך לאישורם. נוהל זה מפורסם באתר של הפ"י ואתם מוזמנים לקרוא ולפעול לפיו. בנוסף מפורסמים רשימה של קורסים שכבר אושרו, דבר החוסך את הצורך בבקשת אישור נוסף. נשמח לכול הערה רלוונטית על מנת שנוכל לשפר במידת הצורך. 
 
צילומים מיום העיון: "על היחסים בין מערכת בריאות הנפש לבין נפגעי נפש: אבחון, כלכלה וטיפול"
בתאריך 3.6.19 נערך ע"י החטיבה הקלינית בהפ"י יום עיון בנושא הנ"ל. יום העיון הוגדר ע"י המשתתפים כיום עיון מעניין בעל ערך מקצועי רב. יום העיון צולם ע"י מערכת "בטיפולנט" ואנו מודים להם על כך. תודתנו לכל מי שלקח בו חלק. אתם מוזמנים לצפות ולהתרשם.
                לצפייה לחצו כאן
הקליניקה הפסיכואנליטית של המתבגר
 נפתחה ההרשמה לתכנית לימוד מיוחדת לשנת 2019-2020
IMG-20190613...
יומן שנתי לחבר הפ"י
היומן השנתי ישלח השבוע לחברי הפ"י. אנו מקווים כי עד סוף החודש או לכול היותר סוף השבוע הראשון של חודש אוגוסט יקבלו כולם את היומן, תלוי כמובן במגבלות הדואר. שימו לב, היומנים ישלחו השנה עטופים בניילון אטום. הדואר משאיר הודעה במקרה והיומן לא נכנס לתיבת הדואר. במקרה זה, אנא גשו להוציא את היומנים מסניף הדואר אחרת היומנים יוחזרו להפ"י וחבל. במידה ולא קבלתם את היומן עד למועד זה, אנא ידעו אותנו ונשתדל למצוא פתרון.
מאחלים לכם הנאה ושימוש פורה.
מכרזים עבור פסיכולוגים
 אנו מבקשים ליידע כי הפ"י רכשה לאחרונה מנוי בחברת "יפעת מכרזים", במטרה לקבל מידע על מכרזים המתפרסמים ע"י גופים שונים בארץ והמיועדים או המתאימים לפסיכולוגים. מכרזים רלוונטיים יפורסמו באתר הפ"י. אנו מקווים כי הדבר יסייע לחברי הפ"י ולפסיכולוגים בכלל במציאת מקורות תעסוקה. הסדר זה יופעל לתקופת ניסיון של מספר חודשים שלאחריה יוחלט האם וכיצד להמשיך.
בהצלחה! דני כפרי, מנכ"ל הפ"י.

 
קול קורא
הקרן על שם חנה גולדמן לסיוע בשירותים קהילתיים
לפסיכולוגיה קלינית של הילד והנוער בישראל
 חברי ועדת הקרן על שם חנה גולדמן מזמינים בזאת יחידים ו/או צוותים הפועלים במסגרת של שירות קהילתי לפסיכולוגיה קלינית של הילד והנוער, להגיש פניות לקבלת מענק מכספי הקרן.
לסיום, נשמח לשמוע את דעתכם או לקבל משוב מכם בכל נושא ועניין    
[email protected]
לחץ לקבלת לגרסה הנגישה
{C}