print

מידעון ינואר 2019

אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
logo_11
דבריו של יו"ר הפ"י- יורם שליאר
"לפסיכולוגיות ולפסיכולוגים חברות וחברי הפ"י שלום רב,
ביום שני, 14.1.19, התקיימה האסיפה הכללית השנתית של הפ"י. במהלכה הציגו נציגי החטיבות את פעילותן בשנה החולפת, פעילות מגוונת וחשובה שיש בהחלט להתגאות בה.
ניתנה סקירה על ידי על הפעילות ועל ההחלטות של הוועד המרכזי, אושרו הדוחות הכספיים של העמותה לשנת 2017 - דוחות המראים מאזן חיובי ושיפור בהכנסותיה ובהתנהלותה הכספית של הפ"י. התקבלו ההצעות לתיקונים בתקנון העמותה ..."
 
עדכונים מחטיבת הפסיכולוגים בהסתדרות המח"ר
"החודש עדכון ארוך מהרגיל. אנא קראו עד סופו! 
המסע אל השכר: בהמשך למכתב המקיף ששלחנו למשרד האוצר לפני כחודש, שפירט את ההפרות והעוולות הנוכחיים בתנאי העבודה שלנו, נערכה החודש פגישה עם סגנית הממונה על השכר במשרד האוצר, אתי גבאי.... בפגישה הוצגו בפני גבאי וצוותה ההיסטוריה של הפסיכולוגיה הציבורית וייצוג הפסיכולוגים, העבודה ללא תשלום מעבר לשעות העבודה, השכר הנמוך למול ההכשרה המקיפה, העומס והשחיקה הגדולים, ויתר הנושאים שפורטו במכתב. בלט הרצון של כלל הגורמים במשרד האוצר להעמיק את הבנתם במצבנו, והובטח כי יסייעו ככל שיידרש נגד ההפרות הקיימות. המו"מ על הסכמי המסגרת לכלל המשק צפוי להיפתח בסוף 2019..." 
 
דבר חטיבה התפתחותית
"חברות וחברים יקרים שלום רב, החורף בשיאו, כך גם עומס העבודה שלנו, וגם אנחנו מנסים להלך "בין הטיפות" ובתוך הסערות. בין שלל החלטות המחוקק הנוגעות לעבודתנו היומיומיות וההחלטות שנגזרות מהן, אנו מנסים למצוא את מקומנו ואת מידת יכולתנו להשפיע. טרם התאוששנו מהרפורמה בבריאות הנפש: סדרה של מהלכים שנועדו אולי להנגיש שירותים פסיכולוגים לציבור הרחב, אבל השאירה רבים מהמטופלים הצעירים, שאינם מתמודדים עם הפרעות התפתחותיות, ללא מענה טיפולי מתאים, והשאירה אותנו – המומחים לגיל הרך, "בחוץ"..." 
מכרז פומבי מס'  94/2018 לפיתוח וביצוע הכשרות פסיכולוגיה 

המועד האחרון להגשת בקשה להבהרות:  24/01/2019 בשעה 15:00.
המועד האחרון להגשת ההצעה: 14/02/2019 בשעה 12:00.
פניה למעסיקים להכרה בפעילות ציבורית
פסיכולוגים רבים נוטלים על עצמם תפקידים ציבוריים או מייצגים בצמתי קבלת החלטות משמעותיות כשירות לציבור, בהתנדבות מלאה. תרומה זו הינה משמעותית ומקדמת בין היתר את מקצוע הפסיכולוגיה בארץ. מצ״ב מכתב, חתום ע"י יו"ר הפ"י, יו"ר הסתדרות המח"ר וחטיבת הפסיכולוגים במח"ר, המיועד למעסיקים במטרה לחשוף פעילות מבורכת זו ולעודד מעסיקים לתמוך ככל שניתן באנשי המקצוע המייצגים אותנו נאמנה. אתם מוזמנים לעשות במכתב שימוש מותאם מול הרשויות והמעסיקים שלכם.
‏הוועד המרכזי, הסתדרות הפסיכולוגים בישראל
ביטוח אחריות מקצועית לשנת 2019
אנו מבקשים להזכירכם כי הגיע המועד לחידוש ביטוח אחריות מקצועית לשנת 2019. תוכנית הביטוח הקבוצתי של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל בחברת "מנורה מבטחים" כוללת שיפורים, הרחבות ותנאים ייחודיים, ומוצעת במחיר מוזל לחברי הפ"י בלבד! אנו מבקשים להזכירכם כי עד לפני מספר שנים עלות הביטוח בחברות אחרות הייתה כמעט פי 3 ממחירה כיום. הצטרפותכם לתוכנית הביטוח אפשרה את הורדת המחיר לכלל הפסיכולוגים ושיפור תנאים נלווים: כיסוי עבור טיפול מרחוק, הורדת תוספת עבור ביטוח צד ג' כאשר הקליניקה איננה בבית, חדש השנה- כיסוי סייבר ללא תוספת עלות, ועוד. חשוב לחדש במועד על מנת לשמור על רצף ביטוחי.
הצטרפותכם מאפשרת שימור יכולת התחרות ושיפור התנאים!!
BASAR_0
BANNER2000_4...
קול קורא לתקצירים
האקדמית גליל מערבי מזמינה אתכם\ן לכנס הדו שנתי שיעסוק בנושא-
"מטוטלת השוויון בין המינים: עולמם של גברים במחקר ובפרקטיקה"
אשר יתקיים במכללה האקדמית גליל מערבי ,ביום שלישי ה 15.05.2019 
 הכנס מציע לחוקרים ממוסדות אקדמיים, ממשלתיים ועצמאיים, לתלמידי מחקר ולאנשי מקצוע, בימה להצגת פעילותם המדעית ו/או הטיפולית בתחומים הבאים הנוגעים לחייהם של גברים
לסיום, נשמח לשמוע את דעתכם או לקבל משוב מכם בכל נושא ועניין    
[email protected]
לחץ לקבלת לגרסה הנגישה
{C}